Предмет: Физика,
автор: sofiagalaj564
Під час згоряння порції палива у двигуні виділилася кількість теплоти 180 кДж. Двигун при цьому виконав роботу 60 кДж. Обчисліть ККД двигуна.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 33,33%
Объяснение:
Дано:
Q=180кДж
А=60кДж
==========
η-?
η=Ап/Q*100%=60/180*100%=33,33%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Эвелина900
Предмет: Русский язык,
автор: КотёнокЛапа
Предмет: Русский язык,
автор: 0Рыбочка0
Предмет: Алгебра,
автор: RinahentaiTyan
Предмет: Русский язык,
автор: adok22