Предмет: Физика, автор: verekovskiyvanya

Яка швидкість обертання точок планети якщо радіус 1800 км, а період обертання 60 хв.

Ответы

Автор ответа: gribsamodelshik
1

Ответ:

v = 2pR / T

v = 6.28 * 1800 / 1 = 11304 км/ч


milana48588: Помоги по физике ❗❗❗
Похожие вопросы