Предмет: Физика, автор: aleyka27

1 На рисунку наведено графік залежності швидкості руху тіла від часу.
Визначте шлях, який пройшло тіло за 30 с.

Помогите срочно !!! Пожалуйста

Приложения:

Ответы

Автор ответа: gribsamodelshik
0

Ответ:

S = v/t

S1 = 20/10 = 2 м

S2 = 10/15 = 0.6(6) м

S3 = 25 / 10 = 2.5 м

S = 2+0.6(6) + 2.5 = приблизительно 5.16 м

Похожие вопросы