Предмет: Математика,
автор: lida180785
Хитрий Заєць продав моркву двох ґатунків:першого ґатунку по 8 грн/кг та другого--по 5грн/кг.Скільки кілограммів моркви кожного ґатунку він має взяти,щоб отрмати 39 кг суміші по 7 грн за кілограм?
СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!!
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Пошаговое объяснение:
2×8=16
1×5=5
16+5=21
21÷3=7
2кг по8
1кг по 5
ChristmasIQ2:
Жми значки удачи
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vlas08
Предмет: Английский язык,
автор: argen2
Предмет: Окружающий мир,
автор: УмныйКотофей
Предмет: История,
автор: umnyashka23
Предмет: Алгебра,
автор: lemuro4kaovt2gn