Предмет: Українська мова, автор: mariagergelizhiu

Написати доповідь "Мій улюблений вид спорту" - плавання.

Ответы

Автор ответа: kozyrskapolina
1

Ответ:

Маю надію що текст не завеликий:

З дитинства всім говорять, що спорт дуже важливий для здоров’я й розвитку людини. Але чомусь завжди перебувають відмовки, щоб не піти в якусь секцію: те бракує часу на уроки, то далеко перебуває стадіон. Але варто тільки один раз зважитися, і все життя зміниться назавжди.

Мій друг довгий час ходив на плавання, його відвела туди бабуся ще в п’ять років. Перед кожним своїм тренуванням він умовляв піти із собою, в а мене перебували відмовки. Але коли заперечувати вже не було сил, я зважився. Звичайно, я чув його розповіді про те, як це здорово, але такого не очікував.

Після тренування я зрозумів, що плавання відмінний спосіб підтримувати себе у відмінній фізичній формі. Природно, що перші рази було дуже важко фізично: боліли всі м’язи, по ранках не хотілося вставати з ліжка. Але варто протриматися дві – три тренування й можна відчути, як з кожним змахом руки або рухом ніг, тіло наливається силоміць.

Варто згадати, що плавання – це особливий вид спорту, зовсім не обов’язково домагатися олімпійських успіхів, адже навіть маленьким дітям корисно перебуває у воді. Існує навіть особливий напрямок – лікувальне, його призначають людям, які не можуть ходити. Адже вода, допомагає людині розробляти всі групи м’язів і почувати себе в тонусі. Якщо ж говорити про мене, то вже кілька років ми із другом ходимо на плавання, тепер я не представляю своє життя без тренувань

Після них почуваєш себе оновленим. Існує кілька стилів плавання: кроль на спині й на груди, батерфляй і брас. Кожний плавець воліє один з них, але повинен володіти всіма. Я, наприклад, люблю плавати брасом. У ньому потрібно дуже ритмічно зринати й чітко стежити за подихом, щоб не збитися сритма.

Я став захоплюватися плаванням, не пропускаю жодного змагання. Мене щиро захоплюють олімпійські чемпіони, адже тепер став розуміти, скільки сил і завзятість вкладена в кожну перемогу. Адже навіть потрапити на будь – яке змагання це величезна праця, а вуж виграти ще складніше. Мій кумир Майкл Фелпс, він восемнадцатикратный олімпійський чемпіон. При цьому він віртуозно володіє всіма видами плавання

Тепер я точно знаю, який вид спорту назавжди залишиться в моєму житті. Адже саме плавання надає мені сил і здоров’я, допомагає правильно дихати, а сам головне дисциплінує й робить сильніше. Кожний вільний робити вибір сам, для мене кращим спортом було й залишиться плавання, навіть якщо я не доможуся яких–небудь успіхів.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: hohol58
ПРОЧИТАЙТЕ ТЕКСТ И ВЫПОЛНИТЕ ЗАДАНИЯ К НЕМУ . Корни есть у могучих кедров и у скромных полевых цветов. (2) Корни есть у золотого хлебного колоса. (3) А есть ли корни у человека? (4) Есть, только они невидимые. (5) Связывают эти корни Человека с родной Землёй. (6) Земля — как мать. (7) Она взрастила Человека, она отдала ему всё, что у неё есть: леса, поля, горы, моря, реки. (8) Даже воздух она отдала, сказав: «Летай, пожалуйста». (9) Только попросила: «Береги всё это, не разоряй, не растрачивай зря, ведь это и для тебя, и для твоих детей, и для внуков, и для правнуков». (10) Вырос, возмужал Человек. (11) Тесно ему на Земле стало — в Космос взлетел. (12) Но где бы ни был он — пусть на самые дальние звёзды улетит, а на Землю всегда вернётся. (13) Одна у Человека Земля, так же, как мать бывает только одна. (14) И должен он любить её, помогать ей. (15) Должен заботиться, чтобы не оскудели её поля, не редели леса, не мелели реки и озёра. (16) Чтобы воздух её всегда был чистым. (17) А ты, наш читатель? (18) Что сделал ты для родной Земли? (19) Может быть, ты посадил деревце, и оно со временем станет громадным дубом, или стройным тополем, или щедрой яблоней? (20) А может, защитил птицу от злой рогатки? (21) Что ж, когда-нибудь весёлая стая её детей прилетит, чтобы спасти твой сад от прожорливых гусениц. (22) А может, ты подобрал колосок в поле, а затем бросил его зёрна в кузов грузовика, идущего на ток? (23) Представь себе, что через много-много лет эти зёрнышки семь сёл, семь городов про- кормить смогут. (24) «Ну, так уж семь сёл, так уж семь городов? — усомнишься ты. (25) — Это сказка...» (26) Может, и сказка. (27) Только ведь не всегда и поймёшь, где сказка, а где быль
(1) вопрос в каком варианте ответа выражена главная мысль текста 1) предложения 6-7 2) предложения 10-12 3) предложения 13-14 4) предложения 22-23 (2)вопрос какой тип речи используется в тексте 1) описание 2)повествование 3)повествование с элементами описания 4)рассуждения (3) вопрос укажите побудительное предложение 1)-3 2)-14 3) -23 4)-24 (4)вопрос какие корни не грамматической основой ? 1) корни связываются (предложение 5) 2) одна Земля (предложение 13 ) 3)мать бывает одна (предложение 13 ) 4)он должен (предложение 14)
Предмет: Математика, автор: xomutovanadezda