Предмет: Физика,
автор: jecilo1709
Турист за 25 хв пройшов 1,2 км, а потім півгодини відпочивав, а потім пробіг ще 800 м за 5 хв. Яка його середня швидкість на всьому шляху? Якою була б його середня швидкість, якби він не відпочивав?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Vсер=2 км/год
V₁сер=4 км/год
Объяснение:
Vсер=S/t=(1.2+0.8)/(25/60+0.5+5/60)=2 км/год
V₁сер=S/t₁=(1.2+0.8)/(25/60+5/60)=4 км/год
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: 54319
Предмет: Английский язык,
автор: tamogafk
Предмет: Русский язык,
автор: YuraIlchuk
Предмет: География,
автор: soldatenkokatua