Предмет: Физика, автор: jecilo1709

Автобус за 1 год проїхав 60 км, а потім ще 240 км за 5 год. Яка середня швидкість автобуса на всьому шляху?

Ответы

Автор ответа: lnazik51
1

Дано:

t1= 1 год

l1= 60 км

t2= 5 год

l2= 240 км

____________

vcep - ?

Розв'язок:

vcep = \frac{l1 + l2}{t1 + t2}

vcep =  \frac{60 + 240}{5 + 1}  =  \frac{300}{6}  = 50км/год

Відповідь: середня швидкість автобуса дорівнює 50 км/год

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: лераpopel