Предмет: Физика, автор: diankariznyk

Автомобільне колесо, діаметр якого 60 см робить 113 обертів за 12 сек. З якою швидкістю рухається актомобіль?

Ответы

Автор ответа: gribsamodelshik
0

Ответ:

v = 2pR / T = 2pR * n

n = N / t = 113 / 12 = 9.416(6) Гц (с в -1)

T = t/N = 12/113 = 0.10619469026 с

v = 6.28 * 0.6 / 0.10619469026 = 35.4820000018 м/с

v = 6.28 * 0.6 * 9.416(6) = 35.482 м/с

Похожие вопросы