Предмет: Химия, автор: dima8319

(СРОЧНО ПОМОГИТЕ) Яка кількість йонів Cl утвориться у разі повної диссоциациюії 2,4 моль
Ферум(ІІІ) хлориду?

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

FeCI3→Fe³⁺+3CI⁻

n(FeCI3):n(CI⁻)=1:3

n(CI⁻))=2,4*3=7,2моль

N(CI⁻))=7,2*6,O2*10²³=43,34*10моль⁻¹

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: КаринаБралиева