Предмет: Физика, автор: kkkrh

колесо велосипеда має діаметр 60 см . З якою швидкістю рухається велосипедист, якщо колесо обертається з частотою 180 об/хв? який період обертання колеса? ​

Ответы

Автор ответа: gribsamodelshik
0

Ответ:

v = 2pR / T = 2pR * n

v = 6.28 * 60 * 180 = 67824 см / мин

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: imustafina1
Предмет: Биология, автор: joping335
Предмет: Английский язык, автор: Верунчик106