Предмет: Физика,
автор: lizagorobets04
Предмет знаходиться на відстані 20 см вiд збиральної лінзи, а його зображення - на відстані 80 см. Визначити фокусну відстань та оптичну силу лiнзи
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
16 см 6,25 дптр
Объяснение:
d=20 см f=80 см F=? D=?
===
1/F=1/d+1/f
F=d*f/(d+f)=20*80/(20+80)=16 см (0,16 м)
D=1/F=1/0.16=6.25 дптр
==========================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: мам118
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: mrlihvar
Предмет: Русский язык,
автор: 34461
Предмет: Математика,
автор: xazdanila
Предмет: ОБЖ,
автор: 86427