Предмет: Химия,
автор: Globalno31
Яку масу натрій гідроксиду потрібно взяти,щоб приготувати 200мл 0,5 М розчину?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
4 г
Объяснение:
1. Визначимо, скільки речовини міститься в 200 мл розчину - 0,2×0,5 = 0,1 моль.
2. Молярна маса NaOH - 23+16+1=40 г/моль
3. Маса 0,1 моль NaOH -- 40×0,1 = 4 г.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ksuntikolega
Предмет: Русский язык,
автор: пять16
Предмет: Русский язык,
автор: Есенина111
Предмет: Физика,
автор: nadezhdakornya
Предмет: Литература,
автор: verxovnyj2000