Предмет: Физика, автор: sweetboynik09

За графіком залежності шляху від часу двох тіл I та II, що рухаються рівномірно, обчисли швидкість кожного тіла. Швидкість якого тіла більша? Який шлях пройдуть тіла за 2 хв?

Приложения:

Ответы

Автор ответа: DedStar
1

Ответ:

Объяснение:

V₁ = L₁ / t₁ = 80 / 60 ≈ 4/3 = 1,3 м/с

V₂ = L₂ / t₂ = 120 / 60 = 2 м/с

V₂ > V₁

S₁ = V₁·t = 4/3·120 = 160 м

S₂ = V₂·t = 2·120 = 240 м

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: мамкалов1