Предмет: Математика,
автор: XxXViKaXXxx
СРОЧНО Купили 3 кг печива і 2 кг цукерок.За покупку заплатили 301 грн. Скільки коштує кілограм цукерок якщо ціна 1 кг печива41грн ( вирішити діями
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
3•41=123 грн за печиво
301-123=178грн за цукерки
178:2=89 гривень за 1 кг цукерок
XxXViKaXXxx:
Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: shilinak
Предмет: Русский язык,
автор: kirilkru
Предмет: Русский язык,
автор: сергей367
Предмет: Алгебра,
автор: andreyflyings