Предмет: Математика, автор: XxXViKaXXxx

СРОЧНО Купили 3 кг печива і 2 кг цукерок.За покупку заплатили 301 грн. Скільки коштує кілограм цукерок якщо ціна 1 кг печива41грн ( вирішити діями

Ответы

Автор ответа: maugav64
2

Ответ:

3•41=123 грн за печиво

301-123=178грн за цукерки

178:2=89 гривень за 1 кг цукерок


XxXViKaXXxx: Спасибо
Похожие вопросы