Предмет: Физика,
автор: slimezefirka
Відстань між двома містами електропоїзд проходить за 1,5 годин,рухаючись зі швидкістю 80км/годин за який час цю відстань пройдет автомобіль,рухаючись зі швидкістю 60 км/год?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
S = 1.5 * 80 = 120 км
t = S/v = 120/60 = 2 ч
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Светка2016
Предмет: Другие предметы,
автор: ВикторияПавлова2005
Предмет: Английский язык,
автор: fatima2005god
Предмет: Математика,
автор: Аноним