Предмет: Химия, автор: vikagajtanzi01

1. Назвіть елемент за такими даними: належить до 5 групи, відносна молекулярна маса його леткої сполуки з Гідрогеном становить 125

2. Відносна молекулярна маса водневої сполуки елемента така сама, як і відносна молекулярна маса кисню. Назвіть елемент.

3*. Зовнішній енергетичний рівень атома елемента має будову: ns²np⁴. Кислота, що відповідає його вищому оксиду, має відносну молекулярну молекулярну масу 145. Назвіть цей елемент.

ЭТО ОЧЕНЬ СРОЧНО И БЫСТРО ЗА СЕГОДНЯ СДЕЛАТЬ!!!!!!
ОТДАМ ВАМ СВОИ 40 БАЛОВ!!!!! И ЖЕЛАТЕЛЬНО, ЧТОБЫ БЫЛО ПОЛНОЕ РЕШЕНИЕ В ВИДЕ ФОТО

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Объяснение:

1.Элементы 5Агруппы в соединении с водородом образуют гидриды, общая формула которых ЭН3

Мr(ЭН3)=125

x+3×1=125

x=125-3

x=122 это Сурьма

H3Sb гидрид сурьмы, стибин, ядовитый газ.

2. Молекулярная масса кислорода 16×2=32г/моль. Гидроксид элемента ЭхНу=32

Н4Si

3. Элементы 6А гр. ns²np⁴

М(Н2ЭО4) = 145

2×1+х+4×16=145

х=145-64-2

х=79 это Селен

селеновая кислота H2SeO4

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: микунаша
Предмет: Қазақ тiлi, автор: oaliya2015
Предмет: Алгебра, автор: vyacheslavcherneto0