Предмет: Физика, автор: misastanisewski65

Срочно!!! На електрон, що рухається в однорідному магнітному полі з індукцією 1,4 мТл
перпендикулярно до ліній індукції, діє сила Лоренца 1,1-10-16 Н. Визначте, з якою
швидкістю рухається електрон, якщо його заряд -1,6-10-19 Кл.​

Ответы

Автор ответа: DedStar
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F = 1,1·10⁻¹⁶ H

B = 1,4 мТл = 1,4·10⁻³ Тл

e = 1,6·10⁻¹⁹ Кл - модуль заряда электрона

________________

V - ?

Сила Лоренца:

F = e·B·V

Скорость:

V = F / (e·B)

V = 1,1·10⁻¹⁶ / (1,6·10⁻¹⁹·1,4·10⁻³) ≈ 5·10⁵ м/с

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: приапди