Предмет: История, автор: Аноним

Міні розповідь на тему фараон треба розповісти даю 100балов умаляю

Ответы

Автор ответа: stas31vika
2

Объяснение:

У Стародавньому Єгипті фараони були непростими правителями, а вважалися намісниками бога на Землі, які наділені чарівною силою. Сам термін «фараон» грецького походження. У давньоєгипетському воно звучало інакше – «пер-о». У розмовах фараонів не називали по імені, так як воно вважалося священним. Його іменували «бог» або «його величність»

Всі правителі носили накладну бороду, яку заплітали в косичку і перуку. На тіло вдягали прозору туніку, а на стегнах носили гофровану пов’язку з бичачим хвостом і металевою пряжкою. На руках були численні золоті браслети і намиста. Жили фараони в прекрасних палацах, де їм прислужували верховні жерці і сини верховних жерців. Жерці стежили за виконанням ритуалів і виступали провідниками в розмовах з богами

У Стародавньому Єгипті життя верховних правителів не було таким безтурботним, як здавалося на перший погляд. Все їхнє життя крутилося навколо виконання ритуалів і участі в церемоніях. Місцеві жителі вірили, що вони могли впливати на події, що відбуваються. Завдяки фараону вранці сходило сонце, розливався Ніл в певну пору року, дозрівав урожай і плоди. Якщо в країні починалася епідемія домашніх тварин або людей, якщо розлив Нілу був слабкий, починалася війна, то єгиптяни вірили, що боги таким чином висловлюють невдоволення фараоном – своїм намісником на землі.

Кожен день правитель читав і вивчав звіти чиновників, приносив богам жертви, брав настанови і молитви жерців, виконував багато дрібних ритуалів, вершив суд. Він не міг відмовитися від чого-небудь.

Щоб уникнути змішання людської крові з божественною, спочатку  фараони одружилися на своїх сестрах. Потім вони брали інших жінок в дружини. Успадкувати престол могла тільки та дитина, яка була народжена від шлюбу з сестрою. Дівчатка наділялися особливо великою владою. Так, цариця Яххотеп I правила Давнім Єгиптом поки її син не досяг повноліття. Вона навіть ходила у військові походи. Інша правляча жінка, Хатшепсут, коронувалася як бог і цар, одноосібно правила в країні 20 років. Художники і скульптори зображували її у вигляді чоловіка.

Після смерті єгипетських фараонів муміфікували. Їх ховали в спеціальних гробницях: пірамідах. Разом з правителями ховали наближених слуг, солдат, особисті речі. Стародавні єгиптяни вірили, що вони не вмирають, а повертаються додому на небо, в місце, звідки вони прийшли на землю.


doskalievasaulemai: ✌✌✌
Автор ответа: doskalievasaulemai
2

Ответ:

Фараон-одевалисьв золотье браслеты


doskalievasaulemai: Жжее
doskalievasaulemai: Неғыласың ее?
stas31vika: Ето не похоже на мини росказ
doskalievasaulemai: қайта жазуға аз, әрі шағын
Похожие вопросы