Предмет: Физика,
автор: katusaustimenko75
На яку висоту можна було б підняти людину масою 78 кг, якщо всю енергію, що виділиться під час повного згоряння 15 г спирту, перетворити на потенціальну енергію людини?
Дам 20 балов!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁ = 78 кг
m₂ = 15 г = 15·10⁻³ кг
q = 30·10⁶ Дж/кг
_______________
H - ?
1)
Выделится теплоты при сжигании спирта:
Q = q·m₂ = 30·10⁶·15·10⁻³ = 450 000 Дж (1)
2)
Eп = m₁·g·H = 78·10·H = 780·H Дж (2)
Приравняем (2) и (1):
780·Н = 450 000
H = 450000 / 780 ≈ 580 м
katusaustimenko75:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dinarajanatkizi
Предмет: Окружающий мир,
автор: ира506
Предмет: Русский язык,
автор: KATYA1SUPER
Предмет: Английский язык,
автор: yasmin40
Предмет: Литература,
автор: veronikaaaaaaa