Предмет: Химия, автор: Ztuditxutx

СРОЧНО НУЖНО!!!!!об'ємом 1 л (густина 0,96 г/мл) з масовою часткою розчиненоїречовини 10% додатково пропустили амоніак обємом 56л(н.у.) . Обсисліть масову частку (%) амоніаку в утвореному розчині

Ответы

Автор ответа: dlyalkin
2

Ответ:

V(C2H5OH)=250мл

p(C2H5OH)=0.8г/мл

w(C2H5OH)=92%=0.92

Найти:

V(H2)-?

Решение:

2C2H5OH+2K-->2C2H5OK+H2

m(C2H5OH)=250*0.8*0.92=184г

M(C2H5OH)=46г/моль

n(C2H5OH)=m/M=4моль

n(H2)=n(C2H5OH)/2=4/2=2моль

V(H2)=n*Vm=2*22.4=44.8л

Ответ: 44.8л

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: 70720021
Предмет: Английский язык, автор: пхпхпхпхпхпх
Предмет: Английский язык, автор: valentina114