Предмет: Физика, автор: sofiiakucherava

Автомобіль першу частину шляху (30км) пройшов швидкістю 15м/с.Останню частину шляху (40 км) він пройшов за 1 год.З якою середньою швидкістю рухався автомобіль на всьому шляху?​

Ответы

Автор ответа: ilakohohov
0

Ответ:

365 × 24ч = 8760

8760 ×30 = 262 800 км

8760 ×15 =131 400

8760 × 40 = 350 400

Объяснение:

вот так

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: klaus94