Предмет: Химия,
автор: ERENYEAGA
До розчину калій гідроксиду з кількістю речовини 0,4 моль додали нітратну кислоту. Обчисліть масу води і утвореної солі
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
KOH + HNO3 = KNO3 + H2O
Молярная масса нитрата калия KNO3 =101г/моль
n(KOH)=n(KNO3)
m(KNO3)=n×M=0.4×101=40.4г
Молярная масса воды Н2О =18г/моль
n(KOH)=n(Н2О)
m(Н2О)=n×M=0.4×18=7.2г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: абвгдейка13
Предмет: Русский язык,
автор: KomlenkoKsenuy
Предмет: Українська мова,
автор: 1олмьвтв
Предмет: Физика,
автор: natribu2015
Предмет: Математика,
автор: ziaela071