Предмет: Физика, автор: krivetka7171

Щоб потрапити зі Львова у віддалений куточок Карпат, група туристів проїхала 4/5 шляху автомобілем, а решту шляху на конях гірськими стежками. Визначте середню швидкість руху групи, якщо швидкість руху автомобіля =60 км/год, швидкість руху коней = 5 км/год.

Ответы

Автор ответа: gribsamodelshik
0

Ответ:

v = 49 км/ч

Объяснение:

v = весь путь / всё время

S = 60*4 + 5

t = 5 ч

v = 245/5

v = 49 км/ч

Похожие вопросы