Предмет: Математика,
автор: clashofclansclasofcl
5кг яблук коштують 40 грн. Знайдіть вартість 2кг груш, ціна яких на 4 грн більша, ніж ціна яблук.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1)40/5=8(грн)-коштує 1 кг яблук
2)4/2=2(грн)-коштує 1 кг груш
3)8+2=10(грн)-коштує 1 кг груш
4)10*2=20(грн)
Відповідь: 20 грн коштують 2 кг груш.
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: konkovdanil
Предмет: Другие предметы,
автор: BelinLove
Предмет: Английский язык,
автор: imandzugaeva1703
Предмет: Математика,
автор: v6v5
Предмет: История,
автор: Андрей77754