Предмет: Химия, автор: lexa4el228

визначте масову частку магній сульфату (%) в розчині одержаному розчиненням 40,5 г цієї солі у воді масою 209,5г. Буду благодарен.

Ответы

Автор ответа: niksem13
1

Ответ:

W(MgSO4)=16,2%

Объяснение:

Дано:

m(MgSO4)=40,5 г

m(H2O)=209,5 г

--------------------------

W(MgSO4)=?

W(MgSO4)=m(MgSO4)/m(розчину)×100%

m(розчину)=m(H2O)+m(MgSO4)=40,5+209,5=250 г

W(MgSO4)=40,5/250×100%=16,2%

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Daniyaaskarova
Предмет: Математика, автор: tatiana070817