Предмет: Физика,
автор: imolichkkka
Автомобіль проїхав 65 км за 45 хв, а потім ще 200 км за 3 год. Яка середня швидкість на всьому шляху?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 70,67м/ч
Объяснение:
Дано:
S1=65км
t1=45мин=0,75ч
S2=200км
t2=3ч
------------------------
Vcр-?
Vср=S/t=(S1+S2)/(t1+t2)=(65+200)/(0,75+3)= 70,67км/ч
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Беларуская мова,
автор: 5085275
Предмет: Технология,
автор: Jongames
Предмет: Окружающий мир,
автор: sb1518
Предмет: Английский язык,
автор: Luna888