Предмет: Химия,
автор: rabokinvika2020
Обчисліть об'єм газу (н.у) , який утворився при взаємодії магнію 30 г з масою часткою кислоти 5 % . сульфатної кислоти масою 196 г з масою часткою кислоти 2 % через дано
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(розчину Mg)=30г
m(розчину H2SO4)=196г
w(Mg)=5%
w(H2SO4)=2%
Знайти:
V(Н2)-?
Розв'язання:
H2SO4 +Mg=MgSO4+H2
m(Mg)=m(розчину Mg)×w(Mg)=30×0,05=1,5(г)
m(H2SO4) =m(розчину H2SO4)×w(H2SO4)=196×0,02=3,92(г)
n(Mg)=1,5/24=0,0625(моль)
n(H2)=0,0625 (моль)
V(H2)=0,0625×22,4=1,4(л)
Відповідь:1,4л
rabokinvika2020:
дякую ви мені дуже допомогли
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: дарья222777
Предмет: Русский язык,
автор: Акбарбадамов111
Предмет: Русский язык,
автор: lera927
Предмет: Математика,
автор: fd9dfggtg
Предмет: История,
автор: xyligan1337228