Предмет: Физика, автор: Аноним

Сделайте с розв'язком, пж

Автомобiль 20 с рухається зі швидкістю 54 км/год, а наступні 0,5 хв зі шиидкістю 8 м/с. Чому дорівнюе середня швидкість руху?​

Ответы

Автор ответа: gorbunovaalis
0

Ответ:

10.8 м/с

Объяснение:

переведемо в однакові одиниці вимірювання

54 км/год=15 м/с

0.5 хв= 30 с

щоб знайти середню швидкість нам треба знайти шлях.

шлях 1= 15×20=300м

шлях 2= 30×8=240 м

далі за формулою

шлях1+шлях2/час1+час2= 300+240/30+20=10.8м/с

Похожие вопросы