Предмет: Физика, автор: Аноним

швидкість човна за течією 10 км год а швидкість течії 2 км год за який час човен пропливе 24 км за течією і проти течії річки​


ProffessorFA: ну смотри 20 км ето 2 гол а 4 км ми узнаем если от 10 отнимем 6 км а проти ето надо 10-2=8 а 24:8=3
ProffessorFA: т9 испавляет на гол
ProffessorFA: на україньськом написати?
ProffessorFA: ну 20 км це 2 години а 4 км це 0.4 10 кілометрів а проти течії це треба 10-2=8 а 24:8=3 год

Ответы

Автор ответа: ProffessorFA
0

Ответ:

по течії 2.4 год а проти 3 год

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: rybtan1984