Предмет: Физика,
автор: nika3537
6. Визначте модуль прискорення тіла масою 5 кг під дією двох взаємно
перпендикулярних сил, модулі яких дорівнюють 15 і 20 Н. (1 бал)
сли
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ: 5м/с²
Объяснение:
Дано:
m=5кг
F1=15Н
F2=20H
α=90°
-------------
a-?
a=R/m
R=√F1²+F2²=√15²+20²=25Н
а=25/5=5м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: 09112
Предмет: Русский язык,
автор: ZheltyshevaJulхах
Предмет: Русский язык,
автор: rayana082002
Предмет: Русский язык,
автор: 4384315ww
Предмет: Алгебра,
автор: kas2punk