Предмет: Химия,
автор: Wolfoulos
Визначити молекулярну формулу
органічної речовини, в якій масові частки
Карбону, Гідрогену та Іоду відповідно
становлять 15,4%, 3,2%, 81,4%. Відносна
густина парів за воднем дорівнює 78.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
w(C)=15,4%=0,154
w(H)=3,2%=0,032
w(I)=81,4%=0,814
Mr(C)=12
Mr(H)=1
Mr(I)=127
Mr(речовини)=78*2=156
N(C)=156*0,154/12=2
N(H)=156*0,032/1=5
N(I)=156*0,814/127=1
C2H5I молекулярна формула органічної речовини
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Gaxe1
Предмет: Английский язык,
автор: daschuliaangel
Предмет: Окружающий мир,
автор: тимур268
Предмет: Французский язык,
автор: florist2
Предмет: Математика,
автор: Аноним