Предмет: Физика, автор: arinasandybina12

Определи, какое количество теплоты выделится при кристаллизации 4,8 л ртути. Удельная теплота кристаллизации ртути равна 0,12⋅105 Дж/кг, плотность ртути — 13600 кгм3.

Ответы

Автор ответа: lnazik51
1

Дано:

V= 4,8 л= 0,0048 м³

λ= 0,12×10⁵ Дж/кг

ρ= 13 600 кг/м³

_________________

Q-?

Розв'язок:

Q= λm - основна формула, по якій будемо знаходити кількість теплоти. Бачимо, що для цієї формули не вистачає маси, знайдемо її за іншою формулою:

ρ =  \frac{m}{V} →m = ρ \times V

m = 13600 \times 0.0048 = 65.28кг

І підставимо знайдені величини у першу формулу, для знаходження кількості теплоти, яка виділиться в результаті кристалізації

Q = λ \times m = 0.12 \times  {10}^{5}  \times 65.28 = 783360Дж

Відповідь: Q= 783, 360 кДж


arinasandybina12: спасибо, но к сожалению поздно
Похожие вопросы