Предмет: Физика,
автор: abezkorsa
яке значення має сила струму в котушці індуктивністю 5 Гн ,якщо енергія магнітного поля струму дорівнює 0,4 Дж?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,16 A
Объяснение:
L = 5 Гн
W = 0,4 Дж
I - ?
==========
по формуле W = L·I² / 2
I = √(2W / L) = √(2·0,4 / 5) = 0,16 A
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: baranovka2002
Предмет: Русский язык,
автор: туоалаь
Предмет: Английский язык,
автор: ninogvaramiya
Предмет: Математика,
автор: skyblogger2007