Предмет: Химия,
автор: viktoriavoiteshnenko
Обчисліть масові частки металічних елементів у таких сполуках: NaOH, Fe(ОH)3, CuS04, Cr203.
Ответы
Автор ответа:
2
NaOH W(na)=56,5%
Fe(OH)3 W(fe)= 52%
CuSO4 w (cu)=40%
Cr2O3 W(cu)= 34%
Fe(OH)3 W(fe)= 52%
CuSO4 w (cu)=40%
Cr2O3 W(cu)= 34%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: арчи38
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: МарьянаШварц
Предмет: История,
автор: MarianaRosaOff
Предмет: Английский язык,
автор: Marinaaa01