Предмет: Физика, автор: zorianka3

Фізика!! 100 балів
Предмет розташований на відстані 50 см від тонкої лінзи. На якій відстані утвориться зображення предмета, якщо оптична сила лінзи 6 дптр.(записати лише число)

Ответы

Автор ответа: romandashkin03
1

Ответ:

0,25м или 25см

Объяснение:

D=d/Dd-1=0,5/0,5*6-1=0,5/2=0,25м=25см


zorianka3: Спасибо,можешь помочь с еще одной задачей у меня на аке??
Похожие вопросы