Предмет: Физика,
автор: zorianka3
Фізика 9 клас!!
Предмет розміщений на відстані 50 см від лінзи з фокусною відстанню 0, 1 м. Яке збільшення лінзи? (відповідь лише число)
aluaumirzakova683:
Ответ 4
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
4
Объяснение:
Дано:
d = 50 см
F = 0,1 м = 10 м
____________
Г - ?
По формуле тонкой линзы:
1 / F = 1 / d + 1 / f
1/f = 1 / F - 1 / d
f = d·F / (d - F)
f = 50·10 / (50 - 10) = 500 / 40 = 12,5 см
Увеличение линзы:
Г = d / f = 50 / 12,5 = 4
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: shon81
Предмет: Русский язык,
автор: БулочкаСХреном
Предмет: Русский язык,
автор: olga405
Предмет: Французский язык,
автор: YouRG00D
Предмет: Другие предметы,
автор: DaNG777