Предмет: Химия,
автор: addpm
СРОЧНО!!! ДАЮ 20 БАЛЛОВ
Визначте масу осаду, що утворюється при взаємодії ферум(ІІІ) хлориду із калій гідроксидом масою 314,5г
Ответы
Автор ответа:
0
Решение и ответ №21:
49 г
H2SO4 + Ba(OH)2 = 2H2O + BaSO4 стрілка вниз 98 г 233 г
При взаємодії 90 г сульфатної кислоти утворюється 233 г солi(осаду),а
при - 11 -
49 г
х=49*233/98=116.5
хг, звідки Відповідь: маса осаду при взаємодії 49 г сульфатної кислоти з барiй гiдроксидом становить 116,5 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: olga405
Предмет: Окружающий мир,
автор: Drago32
Предмет: Русский язык,
автор: камила20043
Предмет: Математика,
автор: azat00715
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним