Предмет: Физика, автор: stas111200

Яку кількість теплоти повинен отримати лід масою 10 кг, взятий при температурі -10 ºС, для його повного танення? *

А)Q = 210 кДж;
Б)Q = 3510 кДж;
В)Q = 3300 кДж;

Ответы

Автор ответа: cofiaandreeva888
0

Ответ:

  • в) =3300 кДж правильна відповідь

stas111200: А можно пожалуйста объяснение?)
Похожие вопросы