Предмет: Физика,
автор: xdowm
Людина, що піднімає вiдро води масою 12кг iз колодязя глибиною 20м, розвиває потужність 160Вт. За який час вона це робить?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
P=A/t
t=A/P
A=m*g*h
g=10м/с²
t=m*g*h/P=12*10*20/160=15c
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: прпрпрсосп
Предмет: Английский язык,
автор: anyadolgih
Предмет: Русский язык,
автор: nukow01
Предмет: Математика,
автор: ignatik70