Предмет: Физика,
автор: egor12345coyi
Тіло масою 0,5 кг починає рухатися зі стану спокою під дією сили 35 Н. Визначте швидкість тiла через 4 секунди від початку руху.
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 0,5 кг
V₀ = 0 м/с
F = 35 Н
Δt = 4 c
___________
V - ?
Ускорение:
a = F / m = 35/0,5 = 70 м/с²
Скорость:
V = V₀ + a·Δt = 0 + 70·4 = 280 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Крис1051
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: ostap2009
Предмет: Математика,
автор: Angelina097621356
Предмет: Українська мова,
автор: tregubksenia8