Предмет: Химия,
автор: suzukikakveter
До складу речовини входять гідроген 1.25% фосфор 38.75% та оксиген знайдіть хімічну формулу речовини
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:HРО3
Пояснення:
W(O)=100-(1,25+38,75)=60
Н:Р:О=1,25/1:38,75/31:60:16=1,25:1,25:3,75=1:1:3
НРО3
Пояснення:
W(O)=100-(1,25+38,75)=60
Н:Р:О=1,25/1:38,75/31:60:16=1,25:1,25:3,75=1:1:3
НРО3
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: katysikmr1
Предмет: Русский язык,
автор: АринаЕвсеева1
Предмет: Українська мова,
автор: coolgirl1703
Предмет: Английский язык,
автор: 00000197
Предмет: Геометрия,
автор: mrphonchick