Предмет: Физика,
автор: m380667207785
Турист на мопеді їхав 45 хвилин зі швидкістю 15 км/год, а потім ще 30 хвилин зі швидкістю 40 км/год. Яка середня швидкість туриста на всьому шляху?
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
t1=45хв
t2=30хв
V1=15 км/год
V2= 40 км/год
-----------------------
Vcep. - ?
Розв'язання:
1) 0,75•15=11,25 (км) - шлях за 45 хвилин при швидкості 15 км/год
2) 0.5•40=20 (км) - шлях за 30 хвилин при швидкості 40 км/год
3) 11,25+20=31,25 (км) - весь шлях
4) 45+30=75 (хв)- увесь час
5) Vc=31,25:1,25=25 (км/год)
Відповідь: 25 км/год
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: gtvgjb
Предмет: Русский язык,
автор: balezinslava
Предмет: Українська література,
автор: IlliaNOW
Предмет: Математика,
автор: kids76