Предмет: Физика, автор: khristinashevchun

5. Яка енергія виділиться при твердненні 40 кг міді і подальшому охолодженні до 85°С?​

Ответы

Автор ответа: macxi6666
3

Ответ:

Дано:

m=40  кг

t2=85∘  

Знайти: Q

Теплота (теплова енергія) буде дорівнювати сумі двох складових - енергії при твердненні і енергії при охолодженні.

Q=Q1+Q2  

Q1=mq  

Q2=Cm(t2−t1)  

Q=mq+Cm(t2−t1)

Q=40∗176400+400∗40∗(1087−85)=23088000   Дж

Объяснение: Відповідь: 23,088 МДж

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ник825
Предмет: Русский язык, автор: сара37
Предмет: Английский язык, автор: ольга1092
Предмет: Геометрия, автор: egor6141
Предмет: Математика, автор: 89876122313