Предмет: Химия,
автор: olefirsofia613
1. Обчисліть масову частку Хлору у сполуді, що складасться з двох атомів Хлору та одного атома Окепу. Задачу розв'яжіть, записавши скорочену умову , будь ласка!
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
дано
CI2O
-------------
w(CI)-?
Mr(CI2O)=2*35,5+16=87
w(CI)=71*100/87=81,6%
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: знаток78
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: FoxyPirat
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: kusenkor43
Предмет: Алгебра,
автор: Asem65675