Предмет: Физика, автор: Uuuuuuuuu4555

СРОЧНО Визначте абсолютний показник заломлення середовища, в якому світло поширюється
зі швидкістю 2∙10 8 м/с.

Ответы

Автор ответа: VHawkV
0

Ответ:

1,5

Объяснение:

v = 2*10⁸ м/с

c = 3*10⁸ м/с

n - ?

========

n = c/v = 3*10⁸ / 2*10⁸ = 1,5

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: Sasha9320