Предмет: Физика, автор: panasenkoandrii32

Перші дві години катер рухався зі швидкістю 20 км/год, а наступні 30 хвилин зі
швидкістю 40 км/год. Визначте шлях, який пройшов катер за весь час руху.

Ответы

Автор ответа: lygamaksim11
1

Ответ:

20*2=40

40/2=20-бо 30хв половина години

40+20=60

В 60км

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ученик20173