Предмет: Физика,
автор: saitamma
'яку оптичну силу має збиральна лінза фокусна відстань якої дорівнює 12,5 см
Ответы
Автор ответа:
0
Оптична сила лінзи D=1/F
F-фокусна відстань в метрах
D=1/0.120м.=8
F-фокусна відстань в метрах
D=1/0.120м.=8
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: галя185
Предмет: Русский язык,
автор: erajdjumaev
Предмет: Английский язык,
автор: keker2288
Предмет: Литература,
автор: alina365277
Предмет: География,
автор: jumpman23