Предмет: Физика, автор: vadimzinchenko1000

Яка кількість теплоти у Дж виділиться при охолодженні латунної деталі масою 0,4 кг на 50 °С? Пишемо тільки числове значення.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: lnazik51
0

Дано:

m= 0,4 кг

∆t= 50°C

c= 380 Дж/кг×°С

____________

Q-?

Розв'язок:

Q= cm∆t

Q= 380×0,4×50= 7 600 Дж

Відповідь: Q= 7 600 Дж

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: ира1062