Предмет: Химия, автор: bnlfbggbfl

обчисліть кількість речовини(моль) атомів Гідрогену в етановій кислоті масою 120г.

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
3

Відпов

M(CH3COOH)=60г/моль

n=120/60=2моль

в одній молекулі CH3COOH міститься 4 атоми Н, тоді

в одному молі CH3COOH міститься  4 моль Н. В 2 моль кислоти міститься 2*4=8моль атомів Гідрогену

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: прарортлшева