Предмет: Физика, автор: repetijviktoria13

3.2. За 2 год пішохід пройшов 12 км, потім упродовж 2 год рухався зі швидкістю 3км/год та 60 хв - зі швидкістю 2км/год Обчисли середню швидкість його руху. ​

Ответы

Автор ответа: Пеппер
1

Ответ:

4 км/год

Объяснение:

2+2+1=5 (год) час у дорозі

12+2*3+2=12+6+2=20 (км) пройдений шлях

20/5=4 (км/год) середня швидкість

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: Blloood